• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69
  • Telefon

    0850 840 82 69

  • Email

    info@nosreklam.com

  • Adres

    Bahçelievler 7. Cadde 15/4 Ankara

Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlamacı

Böcek ilaçlama firmamız, BAYER dünyada pek çok ülkede sürdürmekte olduğu programdır. Pest Kontrolünde öncü ilaçlama firmalarıyla, çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Bu hizmetin öncelikli amacı çevre sağlığı ile ilgili bilgi edindirmek, Pest Kontrol pazarının değerini arttırmak ve ilaçlama firmaları ile iş ortaklığı kurmaktır.

Bu hizmete kayıt olan böcek ilaçlama firmaları, Bayer güvencesiyle yetkilendirilir. Böcek ilaçlamada Bayer markasının güvenilirliği ve tecrübesiyle çalışan ilaçlama firmaları pazarlama, teknik yeterlilik satış ve güncel mevzuat gibi konularda değerlendirilerek uluslararası standartlara uygunlukları düzenlenir.

Ankara da En İyi İlaçlama Firması

Böcek İLAÇLAMACI’da Bayer’ in uzman ekipleri tarafından yapılan çalışmalar ve gözlemler sonucunda “Bayer Protection Program” üyesi olmaya hak kazanmıştır. Böcek ilaçlamacı 12  yıllık tecrübesiyle ek olarak Bayer’in ANKARA’daki ÇÖZÜM ORTAĞI FİRMA olma özelliğini de bünyesine katmıştır. Hizmetler dahilindeki çalışmalarda müşteri memnuniyetini, profesyonel hizmeti ve halk sağlığını öncelikli amacı olarak nitelendirilmiştir. Firmamız hizmet götürdüğü ev ve işyerlerinde Bayer Çevre Sağlığı Ürünlerini kullanır. Bayer Protection Programa özel mühürleri kullanarak Bayer’in marka imajını paylaşır.

 

böcek ilaçlama

Kurumsal İlaçlama Firması

Ankara haşere (böcek) kontrolü, önleme ve ilaçlama hizmeti vermekte ve tüm müşterileri için kalıcı çözümler üretmeyi ilke edinmiş bir firmayız. Ev (daire), apartman, hastane, bahçe, iş yerlerinde meydana gelen haşerelerle müdahale noktasında sunulan profesyonel uygulamalarla birlikte, kurumsal çözümler kapsamında firmaların haşere ve böcek benzeri karşı korunması içinde alternatif çözümler üretilmektedir. bizimle iletişime geçerek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Böcek İlaçlama firmalardan bir tanesi olan Ankara Haşere ilaçlama. Fare ile mücadele söz konusu olduğunda sizlere kaliteli hizmet sunan, güvenilir ve profesyonel ilaçlama şirketlerinden bir tanesidir.

Böcekler, Fareler, bizlerin sağlığını olumsuz etkileme olanağına sahip olmakla birlikte kurtulması  zor olan kemirgenlerin başında gelir. Çoğu zaman bu tarz böcekler ve haşeralerden kurtulmanın tek yolu ilaçlama olduğu için evinde, iş yerinde ya da sitesinde böcek ve haşeraler ile karşılaşan ev sahipleri , çözümü Ankara ilaçlama firmalarına başvurarak çözer.  Fare ile mücadele, fare ilaçlama ve kemirgenlerden kurtulma ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bu yazıyı ilk sayfalara getiren Nos Reklam firmasına teşekkürler

 

Böcek İlaçlama

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03